על מנת שחייל, שוטר, איש מוסד, איש שב"כ, משרת בשירות בתי הסוהר וכל איש ביטחון אחר יוכר כנכה צה"ל בגין חבלה שבה נחבל או בגין מחלה שבה חלה הוא נדרש להגיש תביעה לקצין התגמולים שבאגף שיקום נכים במשרד הביטחון. לתביעה זו יצטרך כל חייל, שוטר, איש מוסד, איש שב"כ, משרת בשירות בתי הסוהר וכל איש ביטחון אחר לצרף מסמכים שונים לרבות מסמכים רפואיים, שמות ופרטי עדים לקורות פציעתו או מחלתו, תצהיר תנאי שירות המפרט את שעבר על אותו אדם בשירותו והקשר בין תנאי שירותו והאירועים השונים בשירותו לבין פציעתו, חבלתו או מחלתו.

ישנה חשיבות עצומה לדרך שבה מוגשת התביעה, למסמכים המצורפים אליה ולדרך שבה מוצגות העובדות, תנאי השירות והקשר המבסס את הזכות להיות מוכר כנכה צה"ל.
לעו"ד שרון מאירי ניסיון של קרוב לשלשה עשורים בייצוג בתביעות להכרה כנכה צה"ל לקצין התגמולים באגף שיקום נכים במשרד הביטחון.
במקרים רבים הגשת התביעה בשלב הראשוני בצורה עצמאית או חובבנית מורידה משמעותית את סיכויי ההצלחה להיות מוכר כנכה צה"ל באגף השיקום על פי חוק הנכים (תגמולים ושיקום), לעיתים מביא הדבר גם לכך לא ניתן לתקן את הטעויות שנעשו בעת הגשת התביעה בדרך שכזו.

מומלץ לפנות למשרד של עו"ד שרון מאירי מייד עם קרות המקרה, אירוע החבלה או פרוץ המחלה על מנת להיוועץ ולנקוט בצעדים הנכונים שימקסמו את הסיכוי של אותו חייל, שוטר, איש מוסד, איש שב"כ, משרת בשירות בתי הסוהר וכל איש ביטחון אחר להצליח בתביעתו ולהיות מוכר כנכה צה"ל באגף השיקום של משרד הביטחון.
לחיצה על כפתור "צור קשר"באתר תוביל אתכם לדרך המקצועית , הנכונה לטיפול בענינינכם על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה להכרה כנכה צה"ל.

טל': 5755585 - 03
פקס: 5758885 - 03
דוא"ל: Sharonmeiri10@gmail.com
ז'בוטינסקי 35, רמת גן, 5251108